HAKKIMIZDA

Mikroton Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.

Teknolojinin tecrübe, güven ve hizmetle bütünleştiği yer.

Elektrostatik Toz Kaplama alanında 15 yılı aşkın tecrübeye sahip 3 ortak tarafından 2003 yılında kurulan Mikroton Kimya, eleman, hammadde ve makine seçimleri ile üst kalite segmentinde konumlandırmayı hedeflemiştir.

Yapılan doğru çalışmalar neticesinde 2004 yılında hem Qualicoat hem de ISO kalite belgelerini alarak işini ciddiye aldığını tüm müşterilerine göstermiştir.

Yaptığı yatırımlarla gün be gün kalite ve kapasitesini de geliştirmiş ve Beyaz Eşya sektöründe Onaylı Tedarikçi olabilmeyi başarmıştır.
Türkiye’ni sektördeki kalite ve üretim başarısıyla paralel bir şekilde ilerleyen firmamız 25’ten fazla ülkeye süreklilik arz edecek şekilde ihracat yapmaktadır.

ArGe çalışmalarına çok değer veren ve her geçen gün bu konuda kendini geliştirmeye çalışan Mikroton Kimya, tüm hammadde tedarikçileri tarafından güvenilir ve değerlendirmelerine önem verilen müşteri sınıfında görülmeyi başarmıştır.

Kalite anlayışı ve test ekipmanlarına yaptığı yatırımlarla ürün sürekliliği konusunda kedini sürekli geliştiren firmamız, aynı zamanda Yeni Ürün çalışmalarında da çok önemli başarılara imza atmaya devam etmektedir.

Kapasite yatırımları ile yıllık 6.000 Ton üretim kapasitesine ulaşılmıştır.

Çevre konusuna verdiği önem neticesinde 2020 yılında yaptığı yatırımlarla “atıkların ayrıştırılması ve değerlendirilmesi” konusunda çok başarılı sonuçlara imza atılmıştır.

Mikroton Kimya, 17 yıllık firma geleneklerine bağlı olarak, müşterilerinin sorunlarını anlamak ve bire bir çözümler sunmak üzere çalışmaya devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimizle birlikte, ülkemize ve dünyamıza daha güzel bir gelecek hazırlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Kaliteli Ürün

Sorunsuz Hizmet

Mutlu Müşteri