Mikroton Kimya
Şu Anda Buradasınız: Anasayfa > Kurumsal

Mikroton olarak;

  • Sürekli geliştirdiğimiz teknolojimiz, ve yüksek kaliteli ürünlerimiz ile toz boya sektöründe emin adımlarla ilerlemenin haklı gururunu yaşamaktadır.
  • Ürünlerimizi, hızlı servisimizle, uzman ve tecrübeli kadromuzla bütünleştiren, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemimiz, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemimiz,  OHSAS 18001 Yönetim Sistemimiz, QUALICOAT Kalite Belgelerimizle ve kendisini sürekli geliştiren yapımızla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
  • Özel taleplerinizi en kısa sürede numune ve ürüne çevirerek, sektörünüzde yaşadığınız rekabette sizin de bir adım önde olmanızı sağlamak bize keyif vermektedir.
  • En üstten, en alt kademeye kadar, yaptığı işin önemini bilen, sorumluluğunu en üst düzeyde taşıyan ve bununla gurur duyan bir firma profili oluşturulmuştur.

Misyonumuz

Eğitim ve gelişime önem veren, bu doğrultuda dünyadaki gelişmeleri takip edip bunu firma bünyesine ve müşterilerine yayan, yenilikçi ve süreklilik arz eden bir yapı oluşturmak.

Vizyonumuz

Uzman ve güvenilir kadromuzla, sürekli müşteri memnuniyetini esas alan anlayışımızla, müşterilerimizin hep tercih edeceği marka olmak.